<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">CDV Коллегіум Да Вінчі</span>
CDV Коллегіум Да Вінчі
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Collegium Da Vinci вперше відчинив свої двері для студентів у 1996 році. Динамічно розвиваючись, на сьогоднішній день він є одним з найкращих приватних університетів у Великопольському воєводстві. Доказом цього є чудове технічне оснащення, сильний викладацький склад, неймовірно творчі та креативні студенти, успішні випускники, ділові партнери.
ІННОВАЦІЙНІСТЬ ТА ЯКІТЬ ОСВІТИ
Факультети університету відрізняються інноваційністю, створюються, опираючись на сучасні тенденції світової економіки та динамічному ринку праці. Випускники мають дуже хорошу практичну підготовку, тому знаходять роботу, яка відповідає їх інтересам. Collegium Da Vinci створює програми, максимально привабливі з ділової точки зору.
Гарантією високої якості освіти, отриманої в Collegium Da Vinci, є впроваджена Система внутрішнього контролю якості, яка постійно удосконалюється, враховуючи специфічні потреби університету.
ЦЕНТР ПРАКТИКИ
В Collegium Da Vinci створений Центр практики, який залучає до співпраці ділових партнерів, успішних підприємців, компанії, досвідчених практикуючих спеціалістів долучитися до освітньої діяльності університету. Це осередок, де співпрацюють студенти, випускники університету та представники бізнесу. запрошуються до співпраці практикуючі спеціалісти. Це дає студентам можливість отримати найбільшу користь від досвіду та знань людей, які готові поділитися власним практичним досвідом, своїми професійними успіхами. Завдяки цьому сфери навчання в Collegium Da Vinci відповідають критеріям і потребам сучасного ринку праці.
ІНФРАСТРУКТУРА
Великою перевагою Collegium Da Vinci є зручні, адаптовані до потреб студентів, навчальні аудиторії; майстерні; комп’ютерні класи, оснащені сучасним обладнанням; великі конференц-зали з мультимедійними проекторами, звуковим обладнанням, також будівля повністю пристосована для потреб з обмеженими та особливими потребами.
Сучасний спортивний центр CDV доступний для вcіх бажаючих. Він включає спортзал, 4 корти для сквоша, фітнес-зал, добре обладнаний тренажерний зал.
Бібліотека Collegium Da Vinci -це сучасне, зручне для відвідувачів місце. Університетська бібліотека забезпечує доступ до наукових джерел інформації з дисциплін, які представлені в університеті. Для потреб читачів, бібліотека збирає колекції в галузі соціальних, технічних наук, а також мистецтва. Разом із традиційними колекціями, пропонується також доступ до електронних ресурсів: Ibuk, Ebrary, Lex і базам даных, доступним у Віртуальній науковій бібліотеці (Ebsco, Elsevier та інш). Студенти також мають викоритовувати комп’ютери, принтери і сканери.

CDV Бакалаврат.pdf

НАПРЯМКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

CDV Магістратура.pdf

НАПРЯМКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

Инфраструктура Collegium Da Vinci

Обработка видео...

Коллегіум Да Вінчі в Познані. Безкоштовні консультації щодо вступу. Курси польської мови + СЕРТИФІКАТ (093)0939141
2014-2022
Авторські права захищено.