Наша історія

2014 рік — у Вінниці відкрито центр з вивчення польської мови та інформування батьків та майбутніх студентів стосовно навчання в університетах, ліцеях та технікумах Польщі
2015 рік - Відкрили представництво у м. Хмельницький. А такожу співпраці з "ОС Україна", запустили новий напрямок - Профорієнтація старшокласників за Європейською методикою "Magellano Університет».
2016 рік — у пропозиції напрямку навчаня за кордоном, збільшується кількість країн, а також додаються мовні табори в Польщі.
2017 рік - окрім польської мови в центрі запустили курси англійської та німецької мов.
2018 рік - розширюємо спектр діяльності і відкриваємо дитяче відділення. В центрі розпочинають діяти такі напрямки, як: "Пізнайко" - всебічний розвиток, дошколярик, група подовженого дня, "Захоплююча психологія", сучасна хореографія, малювання, англійська мова з творчістю, театральна студія
2019 рік - запущено новий напрямок для дітей "МЕНТАНІУМ" - ментальна арифметика, нейрогімнастика, критичне та креативне мислення, ейдетика. А також з'являється курс зі ШВИДКОЧИТАННЯ.
2020 рік - відкрито представництва в м. Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Шпола, Запоріжжя, Дніпро, Шостка
2021 рік - відкрито офіс у м Київ! Розпочато напрямок навчання в Чехії та Словаччині!
2022 рік - виродки наламали плани... Але ми впораємось! Представництва в Хмельницькому, Дніпрі, Павлограді, Запоріжжі працюють на повну силу, паралельно займаючись волонтерською діяльністю.
Засновано Благодійну організацію "Всеукраїнський благодійний фонд "Ми з України".
2023 рік ...
Команда BeFirst
 
Керівництво BeFirst
ВАЛЕНТИНА МЕЛЬНИЧУК - засновниця та керівник освітнього простору "BeFirst" та "BeFirst.Kids"
Це Валентина - засновниця та керівник освітньго простору "BeFirst" та "BeFirst.Kids".
Основною метою створення освітнього простору є надання можливості дітям отримати класну освіту доступним методом та у цікавому, інтерактивному форматі.
"А чому допомагаємо нашим учням вступити за кордон? Тому що там вони отримують європейську освіту і мають можливість подорожувати, а також працевлаштуватись в будь-якій країні світу. І тоді їх повернення в Україну - це свідомий вибір дорослої людини. Тільки так можна розбудовувати європейську Україну."
"Майбутні студенти та їхні батьки довіряють нам! А це важливо! Ми вміємо брати на себе відповідальність і вони відчувають це. А ще наша робота їм так багато часу економить та нервів))"
"Найважливіше, чому ми всі маємо вчити дітей - це любов! Також виявляти і розвивати таланти кожного, творчі здібності, креативне та критичне мислення. Це те, що відрізнятиме людину від машини."
Історія створення. Реєструйся на будь-яку програму за тел.: (093)0939141 (067)7026045
2014-2022
Авторські права захищено.