<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">ГУМАНІТАРНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ</span>
ГУМАНІТАРНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
Що потрібно для вступу на гуманітарні спеціальності чеських вузів
Підготовчий курс для вступу
Поступление в Карлов университет и на гуманитарные специальности в Чехии

Обработка видео...

ПРОГРАМА ПІДГОТОВЧОГО КУРСУ
ЕТАП 1. Чеська мова для гуманітаріїв (700 годин поглибленого вивчення чеської з носіями мови + 100 годин термінології)
ЕТАП 2. Підготовка до тесту "Загальні передумови до навчання" (OSP SCIO)
ЕТАП 3. Підготовка на предметі «Основи соціальних наук» (ZSV)
ЕТАП 4. Підготовка на предметі «Основи чеської історії»
ЕТАП 5. Підготовка з англійської мови
Онлайн заняття з дому
Що ще входить у вартість послуг?
Підготовчий курс для вступу на гуманітарні спеціальності чеських вузів
Початок курсу: 12 вересня 2022 року
Тривалість курсу: 12 місяців
Кількість годин: 1100 год
Локація: Прага

Ціна: 4999€
ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

АЛЄШ МІСАРЖ
АЛЄШ МІСАРЖ
Aleš Misař вивчав літературну культуру в Пардубицькому університеті та германістику в Усті-над-Лабем. Живе в Німбурку - це за 50 км на схід від Праги біля річки. Працює в "OCA" «навпроти собору» з 2016 року. Приблизно так Алєш представляється всім студентам на першому вступному уроці. Робота зі студентами дає йому можливість не лише передати свої знання чеської мови, а й разом відкрити її багатство, яке, мабуть, нескінченне. Хобі Алєша - вірші та їх декламація, які він обов'язково включає у свої уроки, наприклад, коли справа доходить до відточування акценту. 
давид бернстейн
давид бернстейн
David Bernstein працював учителем чеської мови в університетах Болгарії та Індії, викладав для старшокласників та банкірів. Бабуся Давида була професором Карлового університету, прадід — директором гімназії, а прапрадід заснував першу середню школу для дівчаток. Тому покликання бути вчителем у нього у крові. В ОСА Давид працює 4 роки. Харизматичний оптиміст, він завжди добирається на роботу на самокаті, носить шнурки різного кольору, а ще перекладає книги з болгарської на чеську. Давид любить працювати з іноземними студентами та передавати їм свій досвід.
Мілена пршикрилова
Мілена пршикрилова
PhDr. Milena Prikrylová закінчила Філософський факультет Карлового Університету за спеціальністю російської та болгарської мови для вчителів мовних шкіл. Педагогічний стаж – 30 років. Протягом 12 років була доцентом кафедри слов'янознавства у Карловому Університеті, де навчала іноземців болгарською, македонською, старослов'янською мовами. Потім 13 років працювала іноземним викладачем чеської мови в Університеті Скоп'є в Македонії. Три роки працює зі студентами ОЦА. Мілена не лише висококласний вчитель, а ще й професійний гід показує Прагу болгарським туристам. 

РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

  • Перший семестр – з вересня до грудня. Перед початком навчання всі студенти проходять розподільне тестування та потрапляють до груп свого мовного рівня. Потім, поки ми готуємо документи до нострифікації, студенти занурюються в чеську граматику та діакритику. У першому півріччі у розкладі з'являються заняття з блоків, де студентів уже готують до вступних іспитів з обраної спеціальності.
  • Другий семестр – із січня до травня. У цей час студенти готуються до складання нострифікаційних іспитів. Лютий – березень – час подання заяв до вузів. Але перед цим ми допомагаємо студентам визначитися з вибором університету в рамках презентацій та днів відкритих дверей у вузах. Наприкінці травня – підсумкове державне мовне тестування. У червні – вступні іспити. Заняття в центрі Association проходять у дві зміни, тому студенти, звичайно, мають достатньо вільного часу. Ми насичуємо його максимально: Організовуємо мовні клуби у школі; Дивимося чеське кіно; Відзначаємо місцеві свята за всіма традиціями; Разом займаємось спортом; Влаштовуємо розважальні квести у Празі; Виїжджаємо на екскурсії до чеських замків або європейських країн; З листопада по лютий відвідуємо дні відкритих дверей у вишах.

ВАШ ПЛАН ДІЙ

1. ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ
2. ПІДПИСАННЯ УГОДИ
3. ОПЛАТА ПОСЛУГ
4. ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
5. ОФОРМЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ
Учеба в Чехии на языковых курсах. Отзывы студентов/ 2019

Обработка видео...

Куди можна вступити по завершенню курсу підготовки на гуманітарні спеціальності?
Карлів університет
КАРЛІВ УНІВЕРСИТЕТ
Univerzita Karlova (UK)
Прага
МАСАРІКОВ УНІВЕРСИТЕТ
Masarykova univerzita (MU)
Брно
Університет Яна Євангеліста Пуркіне
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně (UJEP)
Усті-над-Лабем
2014-2022
Авторські права захищено.