<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">Ягеллонський Університет</span>
Ягеллонський Університет
ЦІКАВЕ ПРО КРАКІВ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
ФАКУЛЬТЕТИ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТІ

UJ Бакалаврат.pdf

НАПРЯМКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

UJ Магістратура.pdf

НАПРЯМКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Обработка видео...

Відгук нашої студентки, Войтишенко Марії
Всім привіт! Мене звати Маша Войтишенко і сьогодні я поділюсь з вами своєю історією.
Про навчання за кордоном я почала замислюватися ще у 9-му класі. А так як іноземні мови вивчати мені подобається, вирішила записатись на курси польської мови у Вінниці. Не скажу, що одразу планувала вступати до Польщі, проте після консультацій в офісі BeFirst ми з батьками все-таки вирішили спробувати.
В школі я завжди вчилась відмінно, мені подобалось. Польська мова мені також давалась доволі легко, з огляду на це менеджери BeFirst запропонували мені спробувати вступити в Ягеллонський Університет. Проте мене одразу попередили, що вступ не є простим і тут буде конкурс. Комісія з університету дивилась мої оцінки із ЗНО, але основним було проходження співбесіди польською мовою.
Про всі кроки вступної кампанії мене заздалегідь попереджали і це круто, оскільки нам не потрібно було ні про що хвилюватись (ну, можливо, тільки трішки).
Особливо, що сподобалось - це підготовка та організація співбесіди з Ягеллонським Університетом. І тут також про все попіклувались. Мені не потрібно було їхати до Кракова, все пройшло у Вінниці. Також мене попередили, який може бути сценарій розмови на співбесіді і до чого потрібно готуватись.
Ви не уявляєте, яка я була щаслива, коли мені подзвонили і сказали, що я вступила Ці емоції я не забуду ніколи
Мій вступний результат - це 92 бали із 100 можливих та загальне 5 місце в рейтинги всіх кандидатів-іноземців.
Після цього мені допомогли зібрати документи на візу та зарезервували гуртожиток. Проживаю я не в гуртожитках Ягеллонського Університету, оскільки сама так захотіла.
Важко не згадати про велику кількість напрямків, цікаву методику викладання, лояльне ставлення викладачів, відкритість студентів і, взагалі, великий спектр шансів покращити себе і свої здібності.
Звичайно, без труднощів ні одна дорога до успішного майбутнього не може обійтись. Неодноразово доведеться виходити із зони комфорту, потрапляти в незручні ситуації, побороти страхи і мовний бар’єр. Але це справді того варте і я ще жодного разу не пошкодувала через свій вибір.
Дякую всьому колективу BeFirst, за супровід, відданість справі та те, що не залишаєтесь байдужими!)
 
Ягеллонський Університет. Безкоштовна консультація щодо вступу. Реєструйся за тел.: (093)0939141
2014-2022
Авторські права захищено.