Карта Поляка
ПІДГОТОВКА ДО СПІВБЕСІДИ З КОНСУЛОМ РП НА КАРТУ ПОЛЯКА
Для підготовки до співбесіди з Консулом Республіки Польща в Україні, нашими викладачами розроблено унікальний курс, який складається з двох частин: Курс "Повний" включає в себе вивчення мови з 0, і, власне, підготовку до співбесіди, а також Курс "Карта Поляка", який підходить тим, хто добре володіє мовою, але потрібно підготуватись за напрямками історії Польщі, традицій, свят і т.д.
Викладачі, що самостійно пройшли шлях по отриманню Карти поляка, допоможуть Вам якісно підготуватись до співбесіди з Консулом і познайомлять з історією Польщі, її культурою та традиціями. Пройшовши наш курс, Вам не соромно буде назвати себе справжнім поляком!                                            

курс польської мови на карту поляка

Вартість занять:

1 год (60 хв) - 300 грн/зан  
1,5 год (90 хв) - 450 грн/зан
Заняття проводяться у зручний для Вас час по індивідуальному графіку за спеціально розробленою системою.  

Проте не очікуйте, що ми пообіцяємо підготувати Вас за декілька тижнів або за 1 місяць!
Ми відповідально ставимось до своїх обов'язків і з повагою відносимось до Вас і країни, частиною народу якої, Ви плануєте стати. Середній час для підготовки займає від 3-6 місяців.
 
Підготовка до співбесіди з консулом Республики Польща в Україні включає:
  • викладення загального курсу польської мови, що включає в себе підготовку за усіма критеріями - розмовна мова, письмо, граматика та аудіювання
  • ввідний курс в історію Польщі та культурних надбань  польського народу
  • ознайомлення зі звичаями та традиціями Польщі
які переваги і як її отримати
ЩО ТАКЕ КАРТА ПОЛЯКА 
У вересні 2007 року Сейм Республіки Польща прийняв закон про документ, який підтверджує приналежність до польського народу. Цей документ називається Карта поляка і являється двосторонньою пластиковою картою розміром 5,5 × 8.5 см з фотографією власника і його особистими даними (ПІБ, дата народження, громадянство, стать, а також термін дії та номер карти). Сам закон про Карту поляка був прийнятий для допомоги в інтеграції в польську культуру усім людям, що мають польське коріння і які опинилися в силу історичних причин за межами Польщі (в Україні, Росії, Білорусі та ін.).
ЯК ОТРИМАТИ КАРТУ ПОЛЯКА ТА ХТО МАЄ ПРАВО НА ЇЇ ОТРИМАННЯ
КП може отримати громадянин України, Росії та інших країн СНД, за умови що він: 
-знає польську мову на базовому рівні і вважає її своєю рідною, 
-знає і підтримує польські традиції та звичаї, знає історію Польщі;
-в присутності Консула Республіки Польщі письмово задекларує свою приналежність до польського народу;
-пред'явить документи, що підтверджують, що мати або батько, дідусь чи бабуся, або ж і прадід і прабабуся були поляками або мали польське громадянство.Поляки також дуже люблять довідки з польської організації, яка підтвердить активну участь в популяризації польської мови, культури або ж діяльність на благо польського народу протягом останніх двох років.
ДЕ І ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНО НАДАТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КАРТИ ПОЛЯКА 
Документ видається польським Консульством, в залежності від місця проживання громадянина України. Для цього необхідно подати в письмовій формі заяву, в якій слід вказати ім'я та прізвище, дату і місце народження, громадянство, національність батьків, бабусі і діда, або і прадіда і прабабусі. Якщо простіше сказати, тих хто вказує на їх польське походження.Щоб отримати Карту поляка, до письмової заяви Ви докладаєте: копію дійсного документа, (паспорт) а також документи, які Ви вказали в заяві. Які документи підходять: польське посвідчення особи, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про хрещення, шкільні атестати, військовий квиток, документи, що підтверджують депортацію або тюремне ув'язнення з інформацією про польське громадянство, довідка з польської організації з підтвердженням активної діяльності на благо польської культури.Список польських організацій, які можуть отримали право видавати такі довідки, є в збірнику постанов у консульствах Польщі. 
ЯКІ ПРАВА НАДАЄ КАРАТА ПОЛЯКА
-Ви маєте право безкоштовно отримати довгострокову візу, яка дає право перетину кордону Польщі 
-Ви можете легально працювати на території ПольщІ, не отримуючи дозвіл на роботу 
-Ви можете займатися в Польщі підприємницькою діяльністю на таких же підставах, як польські громадяни
-можете безкоштовно отримати середню і вищу освіту, на загальних підставах, як польські громадяни, і отримувати фінансову допомогу у вигляді стипендії, призначену для іноземців, що навчаються в Польщі
-Ви можете отримувати безкоштовну медичну допомогу в Польщі, так само, як і польські громадяни
-можете користуватися 37% знижкою на залізничний транспорт в Польщі 
-можете безкоштовно відвідувати музеї в Польщі
-маєте право в першочерговому порядку отримати фінансову допомогу, призначену для підтримки поляків за кордоном
Карта поляка - це не громадянство !!!І не надає права безвізового перетину кордонів Республіки Польща. 
ВАЖЛИ­­ВІ ЗМІНИ 2016 РОКУ!
- Власники Карти поляка зможуть безкоштовно отримати дозвіл на перебування в Польщі, а через рік проживання зможуть автоматично отримати польське громадянство. 
- У надзвичайних ситуаціях (таких, як, наприклад, конфлікт на Донбасі) особи польського походження з Картами поляка будуть мати майже ті самі права, що і громадяни Польщі.
- Також зможуть отримати фінансову допомогу від польського уряду. 
- Зміни закону також передбачають, що польський уряд частково відшкодує власникам Карти поляка курси підвищення кваліфікації та польської мови. 
- Власникам КП надається можливість отримувати державні знижки, наприклад, при оформленні іпотеки, візи та посвідки на постійне проживання

ТЕР­­МІН ДІЇ КАРТИ ПОЛЯКА

Карта поляка дійсна 10 років з дня видачі. Заяву про її продовження на наступні 10 років потрібно подавати не пізніше ніж за 3 місяці до закінчення терміну її дії. Карта поляка стає недійсною в разі, коли її власник отримає польське ПМЖ або оселиться на території Польщі.  

ЯК КОРИСТУВАТИСЬ КАРТОЮ ПОЛЯКА

Після отримання, пред’являти її разом із посвідченням особистості. Увага! Категорично заборонено передавати Карту поляка іншим особам. 

ОТРИМАННЯ КАРТИ ПОЛЯКА ДИТИНОЮ

- коли обоє батьків мають Карту поляка 
- коли один з батьків має Карту поляка, а інший в присутності польського консула надає згоду на видачу дитині Карти Поляка 
- згода батьків на отримання Карти поляка не потрібна, якщо вони позбавлені батьківських прав
- якщо неповнолітньому виповнилось 16 років, він повинен особисто висловити згоду на отримання Карти поляка. 
ВАЖЛИВО! 
Зміни до закону про Карту Поляка від 27 жовтня 2017 - викреслено громадянство предків, як підстава для отримання КП.
Закон увійшов в дію 23.12.2017Закон зі змінами вже є на сайті опублікований: Ustawa z dnia 7 września 2007 r. o Karcie Polaka
Цими змінами вилучено норму де на КП могли подаватись ті, в кого предки були громадянами, залишили лише тих, в кого предки були національності польської. Як тільки закон увійшов в дію, на Карту Поляка можуть подаватись лише ті в кого предки були національності поляк/полька, ну або ті хто має довідку про три роки участі в розвитку культури, мови, традицій.
УВАГА! Ми не  надаємо платних консультацій з приводу отримання Карти Поляка, не готуємо Ваші документи і не записуємо Вас на співбесіду з Консулом РП в Україні! Всю цю інформацію Ви можете дізнатись самостійно і абсолютно безкоштовно за телефонами консульства Республіки Польща або на їхному сайті, перехід на який, Ви можете зробити з нашого сайту за цим посиланням.

Карта Поляка. Підготовчий курс польської мови. Реєструйся вже 0930939141
2014-2022
Авторські права захищено.