<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">Краківська Академія ім. А.Ф. Моджевського</span>
Краківська Академія ім. А.Ф. Моджевського
ЦІКАВЕ ПРО КРАКІВ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
ФАКУЛЬТЕТИ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТІ
Про Академію­­
Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського (Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie) є найбільшим недержавним ВНЗ в Малопольському воєводстві і другим у всій Польщі за кількістю студентів. Академія представлена ​​7 факультетами, 23 напрямами в тому числі навчанням на спеціальностях Міжнародний бізнес і Міжнародний туризм, де заняття проводяться англійською мовою.
Університет відносно молодий, був створений у 2000 році. Сучасну назву отримав у 2009 році.
Мультімедійні лекційні зали, сучасні лабораторії та майстерні, чудові професори та викладачі, широкий вибір спеціальностей, можливість познайомитися з цікавими людьми гарантують те, що роки навчання в Академії залишаться незабутніми. В одній з будівель Академії знаходиться також сучасна бібліотека, у фондах якої знаходиться більше 126 тис. Книг і близько 390 найменувань різних видань з усього світу. Крім того, в кожній будівлі знаходиться кафе / їдальня, де можна смачно і недорого перекусити. Також, в одному з корпусів знаходиться професійно обладнаний тренажерний і фітнес-зал. 
Рейтинги
🏆 Постійно входить в топ-10 приватних університетів Польщі, а точніше знаходиться на 8 місці протягом останніх трьох років.
️Перший приватний університет, який відкрив напрямок навчання - лікарська справа.
Розвитку медичних напрямків навчання Академія приділяє дуже велику увагу, підтвердження цих слів - будівництво IV навчального корпусу, який буде використовуватись для потреб факультету лікарської справи та наук про здоров’я. На цьому ж факультеті крім лікарів, ще професійно вчать за такими спеціальностми, як дієтологія, фізіотерапія, косметологія та медична сестера.
Вартість навчання
💰 Середня вартість навчання у Моджевці є досить демократичною і складає від 1200 до 1500 євро, за винятком лікарської справи, де вартість навчання значно вища.
З 2019 року Краківська Академія додала до своєї пропозиції ще один напрямок - Акторська справа, вступ відбувається на підставі творчого конкурсу. Вартість навчання тут складатиме близько 4700 євро за рік.
Вже декілька роки поспіль університет отримує дофінансування від Європейського Союзу на свої освітні проекти, що означає можливість безкоштовного навчання для бажаючих!
В минулому році безкоштовно можна було вчитись на напрямках:
- управління та створення кіно- та телепродукції англійською мовою
- на управлінні, інформатиці або національній безпеці польською мовою.
Чи пропонуватиме університет безкоштовні місця в 2022 році поки невідомо, але це можливо) І ми про це вас, обов’язково, повідомимо😉
🏠 Де проживають студенти університету Моджевського?
На жаль, своїх гуртожитків ВНЗ немає, проте освітній простір BeFirst завжди резервує гарні місця проживання для своїх студентів.

КА Бакалаврат.pdf

НАПРЯМКИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

КА Магістратура.pdf

НАПРЯМКИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

Krakowska Akademia 2020

Обработка видео...

Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського. Безкоштовна консультація. Записуйся за тел.:(093)0939141
2014-2022
Авторські права захищено.