<span style="font-weight: bold;">Медичні напрямки</span>
Медичні напрямки
Мндична освіта в Чехії
Що потрібно для вступу на медичні спеціальності у Чехії
Програма підготовчого курсу для вступу на медичні спеціальності
Поступление на медицинские специальности в Чехии

Обработка видео...

ПРОГРАМА ПІДГОТОВЧОГО КУРСУ
ЕТАП 1. Чеська мова для медиків (600 годин поглибленого вивчення чеської з носіями мови + 200 годин чеської медичної термінології)
ЕТАП 2. Підготовка по хімії
ЕТАП 3. Підготовка по біології
ЕТАП 4. Підготовка по фізиці
ЕТАП 5. Підготовка з англійської мови
Онлайн заняття з дому
Що ще входить у вартість послуг?
Підготовчий курс для вступу на медичні спеціальності інших чеських вузів
Початок курсу: 12 вересня 2022 року
Тривалість курсу: 12 місяців
Кількість годин: 1200 год
Локація: Прага

Ціна: 5350€
ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

ольга войтехова
ольга войтехова
Як справжня чешка Olga Vojtěchová любить свого собаку та говорити про політику. Вважає, що Прага — найкрасивіше місто у світі, але за смачною та якісною кавою готова рвонути на край світу (або хоча б у Брно). Ольга - справжня леді, ви ніколи не побачите її в джинсах, тому що їх вона просто не вдягне. Навчалася, а потім викладала в Університеті Південної Чехії у Чеських Будейовицях. Після — працювала у культовому Карловому університеті. Цікаво, що будучи донькою вчителя, вона чинила опір педагогічній кар'єрі і хотіла просто вивчати мови. Сьогодні після десяти років педагогічної практики впевнена, що це був правильний вибір. У Празі Ольга Войтехова відома не лише як чудовий педагог, а й як дружина екс-міністра охорони здоров'я Чехії Адама Войтеха.
ярослава бажантова
ярослава бажантова
Ing. Jaroslava Bažantová закінчила хіміко-технологічний університет у Празі за спеціальністю біоінженерія. Після навчання працював патентним повіреним у наукових інститутах Чехословацької Академії наук та закінчив свою професійну освіту, пройшовши дворічний курс дистанційного навчання у Москві.З 1993 року викладає чеську мову іноземцям на курсах та індивідуально, а у 2006 році заснувала власну мовну школу. Найчастіше дає уроки чеської мови керівникам великих іноземних компаній. З 2012 року викладає медичну чеську мову студентам 3-го медичного факультету Карлового університету з англійської програми. В ОСА Ярослава останнім часом переважно займається викладанням біології та професійної медичної термінології для студентів «Медичного блоку».
бланка свадбова
бланка свадбова
PhDr. Blanka Svadbová, CSc. - історик літератури, що все життя пропрацювала в Інституті чеської літератури Академії наук ЧР (науковий співробітник, завідувач відділу з 1990-х років, вчений секретар інституту). Працює в ОСА 6 років та вважає роботу зі студентами життєво важливою справою, бо протягом одного року викладач бачить як «діти» стають дорослими, дисциплінованими та цілеспрямованими та амбітними особистостями. По секрету скажімо, опинитися в групі пані Бланки – це означає бути на порядок вище за інших учнів школи в чеській мові. Студенти її групи завжди здають чеську на В2. У вільний від роботи час пані Бланка цікавиться культурою, природою, спортом, трекінгом та плаванням.

РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

  1. Перший семестр – з вересня до грудня. Перед початком навчання всі студенти проходять розподільне тестування та потрапляють до груп свого мовного рівня. Потім, поки ми готуємо документи до нострифікації, студенти занурюються в чеську граматику та діакритику. У першому півріччі у розкладі з'являються заняття з блоків, де студентів уже готують до вступних іспитів з обраної спеціальності.
  2. Другий семестр – із січня до травня. У цей час студенти готуються до складання нострифікаційних іспитів. Лютий – березень – час подання заяв до вузів. Але перед цим ми допомагаємо студентам визначитися з вибором університету в рамках презентацій та днів відкритих дверей у вузах. Наприкінці травня – підсумкове державне мовне тестування. У червні – вступні іспити. Заняття в центрі Association проходять у дві зміни, тому студенти, звичайно, мають достатньо вільного часу. Ми насичуємо його максимально:
  • організовуємо мовні клуби у школі;
  • дивимося чеське кіно;
  • відзначаємо місцеві свята за всіма традиціями;
  • разом займаємось спортом;
  • влаштовуємо розважальні квести у Празі;
  • виїжджаємо на екскурсії до чеських замків або європейських країн;
  • з листопада по лютий відвідуємо дні відкритих дверей у вишах.

ВАШ ПЛАН ДІЙ

1. ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ
2. ПІДПИСАННЯ УГОДИ
3. ОПЛАТА ПОСЛУГ
4. ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
5. ОФОРМЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ
Отзыв Кати о медицинских годовых курсах в центре ОЦА

Обработка видео...

Куди ще можна вступити після завершення підготовчого курсу на медичні напрямки?
Карлів університет
КАРЛІВ УНІВЕРСИТЕТ
Univerzita Karlova (UK)
Прага
Карлів університет
Університет Яна Євангеліста Пуркіне
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně (UJEP)
Усті-над-Лабем
Карлів університет
Університет Градець Кралове
Univerzita Hradec Králové (UHK)
Градець Кралове
Карлів університет
Вища школа хімічної технології в Празі
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze (VŠCHT)
Прага
2014-2022
Авторські права захищено.