<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">СЕРЕДНЯ ОСВІТА В ЧЕХІЇ</span>
СЕРЕДНЯ ОСВІТА В ЧЕХІЇ
Загальна інформація по середній освіті в Чехії
Що потрібно для вступу?
Річний курс чеської мови для вступу до чеської школи після 9-го класу
Початок курсу: 01 липня 2022 року
Тривалість курсу: 2 місяці
Кількість годин: 350 год
Локація: Прага

Ціна: 4199
ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС
Що входить у вартість нашої підготовчої програми та супроводу?
Підготовка
Супровід
Контроль

Порядок дій при вступі в середню школу Чехії

Січень

Визначитись із напрямком школи, підписати договір та внести 50% передоплати.

Січень-лютий

Уроки чеської мови онлайн до приїзду до Чехії. Програма включає 100 ак. годин занять чеської онлайн у міні-групах по 3-4 особи. Це необхідно для успішного проходження співбесіди в Консульстві та в школі

До 1 Березня

Подання заяви на вступ до школи. Ми докладно розповідаємо про всі середні школи, допомагаємо з вибором та документами. Ви можете вибрати будь-яку школу за вашим бажанням, однак ми можемо порекомендувати наступні варіанти:Школи у Празі, Школи у місті Усті-над-Лабем, Школи у місті Оломоуц, Школи у місті Пардубице, Творчі школи для обдарованих дітей у чеських містах

Березень - збір документів абітурієнтом

Довіреність на ім'я нашого працівника.Підтвердження про навчання у 9 класі.Години та оцінки за 7,8 клас та першу половину 9 класу.Медична довідка формату 082у.Документи мають бути у двох примірниках (завірених копіях), перекладеними чеською мовою судовим перекладачем

Отримання туристичної (короткотермінової) візи

На початку березня необхідно подати документи на туристичну візу для приїзду до Чехії на іспити. За відкритих кордонів та за відсутності карантину для українців в'їзд відбувається по безвізу.

Квітень

Перший приїзд до Чехії та вступні іспити, як правило, вони проходять 12.04 - 20.04, додаткові дати 13.05 – 20.05

Запис на довгострокову студентську візу

Після вступу до школи потрібно записатися на довгострокову візу. Після успішного складання вступних іспитів ми отримаємо за вас документи зі школи і відправимо їх вам, щоб ви могли подати документи на довгострокову візу. У Консульствах дати розписані на кілька місяців уперед.

Кінець травня/початок червня - візовий процес

Наприкінці травня відбувається подача документів на довгострокову візу на підставі довідки про зарахування до школи в Чехії

Липень

Другий приїзд до Чехії. З 1 липня розпочинається літній інтенсивний курс чеської мови у центрі Association.

Вересень

1 вересня розпочинається новий навчальний рік у вашій чеській школі чи гімназії.
Це стандартний план дій, який рекомендується всім клієнтам центру Association. Незалежно від того, чи працює клієнт безпосередньо з центром чи користується послугами регіонального представника, йому надаються докладні консультації на всіх етапах програми та оформлення всіх необхідних документів у найкоротші терміни.
Среднее общее и специализированное образование в Чехии (9-й, 10-й и 11-й классы)

Обработка видео...

ПРОГРАМА ПІДГОТОВЧОГО КУРСУ
ЕТАП 1. Основи чеської мови онлайн
ЕТАП 2. Основний курс чеської мови в Празі
ЕТАП 3. Рік кураторської підтримки

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

Лібор Кожушник
Лібор Кожушник
Mgr. Libor Kožušník – закінчив магістратуру на Факультеті релігієзнавства та педагогіки Карлового університету в Празі. Лібор викладає чеську мову майже 15 років. Як лектор, методист і співавтор навчальних матеріалів він співпрацював з багатьма освітніми установами та некомерційними організаціями (CIEE Central European Studies, Meta, Центр ігтеграції для іноземців тощо). Він також викладав чеську мову в Україні. У 2017-2019 роках модерував успішний онлайн-відеокурс «Чеська з чехом». Вільний час Лібор присвячує подорожам та музиці. Він грає та співає одразу у двох музичних гуртах «Pohřební kapela» та «Beseda».
мартіна чемусова
мартіна чемусова
Martina Čemusová – член Асоціації викладачів чеської мови для іноземців. Працює в ОСА з 2017 року і за цей час зарекомендувала себе як гарного тренера та наставника, який вміє замотивувати студентів на нові знання.Закінчила VŠE, додатково пройшла спеціалізовані освітні курси для вчителів чеської мови в Інтеграційному центрі. Мартіна завжди вивчає нові методи викладання та регулярно підвищує свою кваліфікацію на семінарах. Педагогіку можна назвати не лише її роботою, але й хобі. Вчитися у таких професіоналів одне задоволення.
давид бернстейн
давид бернстейн
David Bernstein працював учителем чеської мови в університетах Болгарії та Індії, викладав для старшокласників та банкірів у великому багатонаціональному банку. Бабуся Давида була професором Карлового університету, прадіда — директором гімназії, а прапрадід заснував першу середню школу для дівчаток. Тому покликання бути вчителем у нього у крові. В ОСА Давид працює 4 роки. Харизматичний оптиміст, він завжди добирається на роботу на самокаті, носить шнурки різного кольору, а ще перекладає книги з болгарської на чеську. Давид любить працювати з іноземними студентами та передавати їм свій досвід.
Отзыв Алины об обучении в центре ОЦА

Обработка видео...

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

  • Освіта у державних середніх школах Чеської республіки, як і у вузах, є безкоштовною. Батьки оплачують лише деякі навчальні посібники, харчування та проживання. Зазвичай студенти, які вибрали Прагу, проживають у гуртожитках. Для всіх бажаючих ми підбираємо житло виходячи з вимог до комфорту та фінансових можливостей. Але життя у столиці накладає свій відбиток на вартість студентських готелів, тож місяць оренди може коштувати від 230 до 300 євро на місяць. Якщо вчитися не в Празі, проживання обійдеться приблизно в 10 разів дешевше. Деякі творчі школи надають житло студентам лише за 30 євро на місяць.
  • Від 30 до 70 крон (3 євро) коштують шкільні обіди. Ще десь 150 євро на місяць йтиме на їжу поза школою і розваги, та ще близько 20 євро на мобільний зв'язок. У цьому сенсі заміські школи знову беруть гору над празькими гімназіями. Виберіть профільну творчу школу. За 150 євро на місяць ви отримаєте проживання, триразове харчування та постійний контроль з боку вихователів. Більшість шкіл мають щоденник в електронному вигляді, який доступний на сайті школи: батьки можуть переглядати оцінки та всі повідомлення від керівництва школи.
ВАШ ПЛАН ДІЙ
1. ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ
2. ПІДПИСАННЯ УГОДИ
3. ОПЛАТА ПОСЛУГ
4. ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
5. ОФОРМЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ
Куди можна вступити по завершенню курсу підготовки для вступу в школи Чехії?
Медична середня спеціалізована школа в Празі
Střední zdravotnická škola Ruská (SZŠ)
Прага
Середня промислова технічна школа
Střední průmyslová škola na Proseku (SPŠ)
Прага
Карлів університет
Чеська художня промислова школа
Uměleckoprůmyslová Akademie Světlá nad Sázavou (UPA)
Свєтла-над-Сазавою
Карлів університет
Середня школа кераміки в Бехінє
Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně (SUPŠ)
Бехінє
Карлів університет
Чеська промислова школа виробництва скла
Sklářská škola kamenický šenov (SŠKŠ)
Каменіцки Шенов
2014-2022
Авторські права захищено.