<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">ТВОРЧІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ</span>
ТВОРЧІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
ART-освіта в Чехії
Що потрібно для вступу на творчі спеціальності чеських вузів
Підготовчий курс для вступу
Поступление в ART-вузы и на творческие специальности в Чехии

Обработка видео...

ПРОГРАМА ПІДГОТОВЧОГО КУРСУ
ЕТАП 1. Введення в творчий блок (з вересня до середини жовтня - 70 год)
ЕТАП 2. Основний (320 год)
ЕТАП 3. Закріплення чеської мови та розширення художнього світогляду (120 год)
Онлайн заняття з дому
Що ще входить у вартість послуг?
Підготовчий курс для вступу на творчі спеціальності до ART-вузів
Початок курсу: 1 липня/12 вересня 2022 року
Тривалість курсу: 12 місяців
Кількість годин: 1200 год
Локація: Прага

Ціна: 5150€
ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

АЛЄШ МІСАРЖ
АЛЄШ МІСАРЖ
Aleš Misař вивчав літературну культуру в Пардубицькому університеті та германістику в Усті-над-Лабем. Живе в Німбурку - це за 50 км на схід від Праги біля річки. Працює в "OCA" «навпроти собору» з 2016 року. Приблизно так Алєш представляється всім студентам на першому вступному уроці. Робота зі студентами дає йому можливість не лише передати свої знання чеської мови, а й разом відкрити її багатство, яке, мабуть, нескінченне. Хобі Алєша - вірші та їх декламація, які він обов'язково включає у свої уроки, наприклад, коли справа доходить до відточування акценту. 
лібор кожушнік
лібор кожушнік
Mgr. Libor Kožušník – закінчив магістратуру на Факультеті релігієзнавства та педагогіки Карлового університету в Празі. Лібор викладає чеську мову майже 15 років. Як лектор, методист і співавтор навчальних матеріалів він співпрацював з багатьма освітніми установами та некомерційними організаціями (CIEE Central European Studies, Meta, Центр ігтеграції для іноземців тощо). Він також викладав чеську мову в Україні. У 2017-2019 роках модерував успішний онлайн-відеокурс «Чеська з чехом». Вільний час Лібор присвячує подорожам та музиці. Він грає та співає одразу у двох музичних гуртах «Pohřební kapela» та «Beseda».
лєнка рейманова прушова
лєнка рейманова прушова
В педагогіці більше 20 років, з них 3 останні роки працює в ОCА. Навчає іноземних студентів чеської мови та економічної термінології. У свій час очолювала освітню компанію з розвитку особистісного зростання (управління, лідерство, комунікація).Lenka Rejmanová Průšová – перфекціоніст. За її словами, її ж головна слабкість і сила — це бажання допомагати іншим. Для своїх студентів вона не просто вчитель, а старший наставник і авторитетний друг, який у скрутні моменти допоможе впоратися з розчаруванням, самотністю, неготовністю до самостійного життя або дефіцитом відповідальності.

РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

  • Перший семестр – з липня, або з вересня до грудня. Перед початком навчання всі студенти проходять розподільне тестування та потрапляють до груп свого мовного рівня. Потім, поки ми готуємо документи до нострифікації, студенти занурюються в чеську граматику та діакритику. У першому півріччі у розкладі з'являються заняття з блоків, де студентів уже готують до вступних іспитів з обраної спеціальності.
  • Другий семестр – із січня до травня. У цей час студенти готуються до складання нострифікаційних іспитів. Лютий – березень – час подання заяв до вузів. Але перед цим ми допомагаємо студентам визначитися з вибором університету в рамках презентацій та днів відкритих дверей у вузах. Наприкінці травня – підсумкове державне мовне тестування. У червні – вступні іспити. Заняття в центрі Association проходять у дві зміни, тому студенти, звичайно, мають достатньо вільного часу. Ми насичуємо його максимально: Організовуємо мовні клуби у школі; Дивимося чеське кіно; Відзначаємо місцеві свята за всіма традиціями; Разом займаємось спортом; Влаштовуємо розважальні квести у Празі; Виїжджаємо на екскурсії до чеських замків або європейських країн; З листопада по лютий відвідуємо дні відкритих дверей у вишах.

ВАШ ПЛАН ДІЙ

1. ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ
2. ПІДПИСАННЯ УГОДИ
3. ОПЛАТА ПОСЛУГ
4. ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
5. ОФОРМЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ
Учеба в Чехии на языковых курсах. Отзывы студентов/ 2019

Обработка видео...

Куди можна вступити по завершенню курсу підготовки на творчі спеціальності?
Академія сценічних мистецтв у Празі
АКАДЕМІЯ СЦЕНІЧНИХ МИСТЕЦТВ
Akademie múzických umění v Praze (AMU)
Прага
ВИЩА ШКОЛА ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze (UMPRUM)
Прага
Університет Яна Євангеліста Пуркіне
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně (UJEP)
Усті-над-Лабем
2014-2022
Авторські права захищено.