<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">WSB Вища школа банківської справи</span>
WSB Вища школа банківської справи
Про університет
Вища Школа Банківської Справи у Вроцлаві, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu - найбільший приватний університет Нижньої Сілезії, який було засновано 1918 року, за ініціативи Товариства банківської освіти (Towarzystwo Edukacji Bankowej).
Даний університет є частиною найбільшого освітнього холдингу в Польщі, предствництва якого є у таких містах, як Вроцлав, Варшава, Познань, Гданськ, Гдиня, Щецин, Хожув/Катовіце, Ополе, Лодзь, Бидгощ, Торунь.
Вже декілька років поспіль університет займає лідируючі позиції в списку вузів, яким найбільше довіряють кандидати. В 2019/2020 н.р. в даній мережі університетів зареєструвалось близько 25 тис. кандидатів. А сам Університет банківської справи у Вроцлаві є також найкращим приватним навчальним закладом Поморського регіону на думку роботодавців.
Університет розташований на центральній площі Вроцлава, поряд з Адміністрацією уряду Поморського регіону і має чудово розвинену інфраструктуру, власний басейн, сучасне футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики, а також багато гуртків та секцій за інтересами.
Рейтинги
Вища Школа Банківської Справи у Вроцлаві увійшла в топ-10 недержавних магістерських ВНЗ в рейтингу Університетів з високою репутацією Premium Brand 2017.
Даний університет першим в Польщі отримав акредитацію Фонду Сприяння Розвитку та Акредитації Економічних Напрямків Освіти (FPAKE) для напрямків Фінанси та бухгалтерський облік та Управління і Маркетинг та отримав престижну нагороду Dolnośląskie Gryfy, що видає Західна торгівельно-промислова палата (Zachodnia Izba Gospodarcza) "За великий внесок в розвиток економічної освіти регіону."
Також в 2017 році підчас 9 загальнонаціонального конкурсу Амбасадор Польської Економіки, організованого Business Centre Club, університет отримав звання Партнера Іноземних Компаній.
Станом на 2019 рік Вищу школу банківської справи у Вроцлаві шість разів нагороджено Європейською медаллю Business Centre Club.
Переваги
  • Вища школа банкова має розширену карту Erasmus, яка дає право студентам на участь у програмі Erasmus+. Це дає можливість пройти практику в одній з 26 країн світу на 50 напрямках.
  • Можливість подвійного дипломування: отриання польського диплому і британського одночасно.
  • На деяких спеціальностях є можливість отримання Сертифікату Franklin University.

WSB Бакалаврат.pdf

НАПРЯМКИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ І ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

WSB Магістратура.pdf

НАПРЯМКИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ І ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

Nowy budynek kampusu | Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Обработка видео...

Університет банківської справи. Запишись на безкоштовну консультацію за тел.:(093)0939141
2014-2022
Авторські права захищено.