<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">SWPS: Університет соціальних та гуманітарних наук</span>
SWPS: Університет соціальних та гуманітарних наук
ЦІКАВЕ ПРО ВАРШАВУ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
ФАКУЛЬТЕТИ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТІ
Про університет
Університет соціально-гуманітарних наук SWPS або просто Університет SWPS (по – польськи SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny) - це приватний некомерційний польський університет, заснований в 1996 році трьома професорами психології Анджеєм Еліашем, Збігневом Петрасиньським і Янушем Рейковським.
Університет має сім факультетів :
 Варшавський факультет психології  Варшавський факультет Мистецтв і соціальних наук  Варшавський юридичний факультет  Сопотський факультет психології  Катовицький факультет психології  Вроцлавський факультет психології  Вроцлавський факультет права та комунікації  Познанський факультет соціальних наук та дизайну Університет SWPS співпрацює з місцевими та національними організаціями, розвиваючи ідею залучення своїх співробітників і студентів до суспільно корисної діяльності. SWPS належить юридична консультація, яка дає безкоштовні поради малозабезпеченим людям. Також університет підтримує ремісників, власників малих підприємств в районі Прага міста Варшава, в якому розташований його головний корпус. Велика кількість наукових досліджень присвячується соціальним, бізнесовим і політичним аспектам таким, як нейронаука, дослідження поведінки для економіки і державної політики, здоров'я і харчування, старіння, адаптація молоді, а також виклики, з якими зіткнувся ЄС, описані в програмі Horizon Europe (наприклад, міграція, відносини між людиною і технологіями в цифровому світі). SWPS співпрацює з різними неприбутковими організаціями та установами, які займаються соціальними проблемами. Він першим серед європейських університетів отримав сертифікат Ashoka Journey to Changemaking. SWPS також є членом Engaged Universities Forum, який об'єднав 7 польських університетів навколо Цілей сталого розвитку ООН. Цікаво знати , що у рейтингу польських університетів перспективи 2019 університет SWPS посів друге місце серед приватних навчальних закладів.. У Times Higher Education World University Rankings by subject SWPS займає місце 401 + в категорії психологія і 401-500 в категорії Соціальні науки. У Arwu всесвітньому рейтингу академічних дисциплін 2019 (Global Ranking of Academic Subjects 2019) з психології університет SWPS займає місця 201-300.

SWPS Бакалаврат.pdf

НАПРЯМКИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

SWPS Магістратура.pdf

НАПРЯМКИ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Перейти

Uniwersytet SWPS - potencjał naukowy

Обработка видео...

Університет суспільної психології та гуманітарних наук у Варшаві SWPS. Безкоштовна консультація щодо вступу! (093)0939141
2014-2022
Авторські права захищено.