З 2021 року Освітній простір "BeFirst" представляє чеський освітній центр "Association", який являється офіційним центром з підготовки іноземців до вступу до університетів Словаччини.
Навчання в Словаччині
ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ASSOCIATION
ПРО ЦЕНТР
ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В СЛОВАЧЧИНІ
МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ

Ваші кроки для вступу в університет Словаччини

Заповнити анкету і отримати від нас консультацію

На етапі знайомства з нами ви нічого не платите. Наші консультації для вас абсолютно безкоштовні і не лімітовані за часом. Тільки після того, як ви приймете остаточне рішення про оформлення на програму, ми вишлемо вам договір і рахунок на оплату першої частини за курси.Оплата проводиться у 2 етапи:50% - після підписання договору, 50% - після отримання візи.

Отримання візи в Словаччину для приїзду на підготовчі курси

Процес отримання словацької візи: розгляд займає до місяця, до цього необхідно закладати час на збирання повного пакету документів. Документи на візу подає заявник. Додамо, що для громадян України є можливість короткострокового в'їзду до Словаччини за безвізом.Список документів, необхідний на візу (збирається заявником та за підтримки організатора курсів):Довідка з банку про наявність на рахунку 2700 євро; Довідка про несудимість (словацькою мовою); Запрошення на навчання; Резервація житла; 2 фотографії.

Вересень - старт програми з вивчення словацької мови

У нашій школі навчання проходить щоденно по 4-5 годин. За півроку навчання ви зможете говорити, писати, складати іспити словацькою мовою і при приїзді в Словаччину почуватиметеся комфортно, безпечно і впевнено.

Січень-березень. Подача заявок до ВНЗ

Як правило, термін встановлює кожен університет самостійно. Заяви подаються та оплачуються онлайн. Кількість вузів та напрямків для вступу – не обмежена. Ми допоможемо вам підібрати відповідний навчальний заклад у Словаччині чи спеціальність.

Квітень-червень. Вступ.

Єдиного стандарту немає, приймальна кампанія залежить від вузу та спеціальності, або вибору самого заявника - піти в елітні вузи класичним шляхом через іспити, або вибрати менш популярні, але легші з точки зору вступу університети.Варіант 1 – Конкурс атестатів. Більшість регіональних університетів Словаччини зараховують абітурієнтів без іспитів на підставі шкільних оцінок. Для цього не потрібна особиста присутність у країні, проте знадобиться заздалегідь пройти процедуру еквівалентності (перекладу) оцінок шкільних табелів за 3 роки. Якщо ви не хочете заплутатись у цьому питанні, то просто довіртеся нашим фахівцям, які все зроблять за вас.Ще один важливий момент - при проведенні процедури конкурсу успішності університети не контролюють, чи знають абітурієнти словацьку мову чи ні, проте вже на першому курсі ви повинні мати відмінні мовні знання, щоб бути конкурентоспроможними і не вилетіти на першій сесії.Варіант 2 (класичний) – Іспити. Іспити здебільшого проходять у вигляді нескладних профільних вступних тестів. Для їх здачі потрібна особиста присутність абітурієнта в країні та на іспиті.

Липень. Умовне і повне зарахування.

Абітурієнт вважається умовно прийнятим у студенти та отримує спеціальний папір до донесення нострифікованого атестата/диплома до вузу.На відміну від інших європейських країн, у Словаччині нострифікація атестів та дипломів проходить без додаткових іспитів. Апостильовані та перекладені документи надсилаються до Міністерства освіти Словаччини, яке й видає папір про визнання раніше здобутої освіти. Саме на підставі цього підтвердження ВНЗ переведе вас зі статусу "умовного студента" до справжніх першокурсників.Процес нострифікації диплома та атестата триває близько 1-2 місяців. Для нострифікації потрібна еквіваленція — це переклад оцінок (наприклад, що в Україні – 11, у Росії – 5, то у Словаччині це 1 тощо). Цю процедуру робить лише міністерство освіти Словаччини.

Серпень. Оформлення ВНЖ та подача документів у Консульство своєї країни.

Після того, як на руках у студента є наказ про зарахування, можна починати оформлення посвідки на проживання. У Консульствах Словаччини немає черг і процес розгляду візи відбувається швидко. Тим більше, що фахівці школи протягом усього процесу проконсультують та перевірять пакет документів. Студентський ВНЖ у Словаччині спочатку видається на 1 рік. Далі – його необхідно щорічно продовжувати в поліції увідділі у справах іноземців на підставі пакета документів та довідки про навчання у виші (переведення на наступний курс).

Вересень. Початок навчання в університеті

Заселення до гуртожитку, реєстрація у поліції у відділі для іноземців. У Словаччині офіційно навчальний рік розпочинається 1 вересня та закінчується 31 серпня наступного року. Він складається з 2 семестрів (зимовий семестр триває з вересня до січня, а літній семестр триває з лютого до червня). Організація навчального року визначається статутом факультету чи статутом вузу.

УНІВЕРСИТЕТИ СЛОВАЧЧИНИ

Карлів університет
Університет ім. Шафаріка в Кошице

Ціна 3999€
Університет Коменського в Братиславі

Ціна 3999€
Технічний університет в Братиславі

Ціна 3999€
Технічний університет в Кошице

Ціна 3999€
Жилінський університет

Ціна 3999€
Сільськогосподарський університет в Нітрі

Ціна 3999€
BeFirst Association
У 2021 році Освітній простір "BeFirst" став партнером чеського освітнього центру "Association", який являється офіційним центром з підготовки іноземців до вступу до університетів Словаччини.
Якісні консультації стосовно канікулярних програм, навчальних програм зі словацької мови та вступу в університети ви можете отримати в усіх наших представництвах.
А саме в таких містах, як Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Вінниця, Хмельницький, Шостка, Шпола.
Вища освіта в Словаччині. Навчання для українців в Словаччині 0930939141
2014-2022
Авторські права захищено.