РІЧНИЙ ПІДГОТОВЧИЙ КУРС ЧЕСЬКОЇ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВ
РІЧНИЙ ПІДГОТОВЧИЙ КУРС ЧЕСЬКОЇ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВ
Англомовне навчання в Чехії
Що потрібно для вступу на англомовне навчання до чеських вузів
Підготовчий курс для вступу "Англійська + чеська"
Выпускной в Праге | 2020

Обработка видео...

ПРОГРАМА ПІДГОТОВЧОГО КУРСУ
ЕТАП 1. Вивчення чеської мови з носіями мови (600 год)
ЕТАП 2. Англійська мова з носіями мови (500 год по 15 ак.год на тиждень)
Онлайн заняття з дому
Що ще входить у вартість послуг?
Річний підготовчий курс "Англійська + чеська мови"
Початок курсу: 12 вересня 2022 року
Тривалість курсу: 12 місяців
Кількість годин: 1100 год
Локація: Прага

Ціна: 5099€
ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

ЯРОСЛАВА КОСОВА
ЯРОСЛАВА КОСОВА
Ярослава закінчила Педагогічний факультет Карлового університету в Празі. Вона працювала вчителем чеської мови у початкових та середніх школах, а також доцентом на Педагогічному факультеті Карлового університету. Написала підручник чеської мови для дітей 2-5 класів початкової школи та продовжує цю роботу. В останні роки вона приділяє особливу увагу чеській мові для іноземців, її методології та підготовці абітурієнтів до навчання, насамперед в Університеті Яна Євангеліста Пуркіне в Усті-над-Лабем. Вона захоплюється тим, що деякі студенти після 8 місяців вивчення мови вже можуть скласти іспит рівня B2!У вільний від роботи час Ярослав любить гуляти і проводить час зі своїми дітьми.
МАРТІНА ЧЕМУСОВА
МАРТІНА ЧЕМУСОВА
Martina Čemusová – член Асоціації викладачів чеської мови для іноземців. Працює в ОЦА з 2017 року і за цей час зарекомендувала себе як добрий тренер та наставник, який вміє замотивувати студентів на нові знання.Закінчила VŠE, додатково пройшла спеціалізовані освітні курси для вчителів чеської мови в Інтеграційному центрі. Мартіна завжди вивчає нові методи викладання та регулярно підвищує свою кваліфікацію на семінарах. Почасти педагогіку можна назвати як її роботою, а й хобі. Вчитися у таких професіоналів одне задоволення.
МАРТІН БЮРГЕР
МАРТІН БЮРГЕР
Martin Bürger народився на Шумаві – це мальовничий гірський регіон на Півдні Чехії, що межує з Німеччиною та Австрією. За освітою – історик, закінчив Філософський факультет Карлового університету в Празі. Крім чеської мови, викладає англійську та німецьку. Любить працювати з іноземними студентами, долучатися до їхньої культури та менталітету, а ще допомагати здійснюватися їхнім мріям за рахунок своїх професійних знань. У вільний час редагує та публікує книги про історію Шумави. Любить природу, гори, історію, літературу, якісні фільми та музику.

РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

  • Перший семестр – з липня, або з вересня до грудня. Перед початком навчання всі студенти проходять розподільне тестування та потрапляють до груп свого мовного рівня. Потім, поки ми готуємо документи до нострифікації, студенти занурюються в чеську граматику та діакритику. У першому півріччі у розкладі з'являються заняття з блоків, де студентів уже готують до вступних іспитів з обраної спеціальності.
  • Другий семестр – із січня до травня. У цей час студенти готуються до складання нострифікаційних іспитів. Лютий – березень – час подання заяв до вузів. Але перед цим ми допомагаємо студентам визначитися з вибором університету в рамках презентацій та днів відкритих дверей у вузах. Наприкінці травня – підсумкове державне мовне тестування. У червні – вступні іспити. Заняття в центрі Association проходять у дві зміни, тому студенти, звичайно, мають достатньо вільного часу. Ми насичуємо його максимально: Організовуємо мовні клуби у школі; Дивимося чеське кіно; Відзначаємо місцеві свята за всіма традиціями; Разом займаємось спортом; Влаштовуємо розважальні квести у Празі; Виїжджаємо на екскурсії до чеських замків або європейських країн; З листопада по лютий відвідуємо дні відкритих дверей у вишах.

ВАШ ПЛАН ДІЙ

1. ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ
2. ПІДПИСАННЯ УГОДИ
3. ОПЛАТА ПОСЛУГ
4. ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
5. ОФОРМЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ
Как бесплатно учится в Чехии? Реальные озывы студентов.

Обработка видео...

Куди можна вступити по завершенню підготовчого курсу "Англійська + чеська мови"?
Карлов університет
КАРЛІВ УНІВЕРСИТЕТ
Univerzita Karlova (UK)
Прага
Вища школа економіки в Празі
ВИЩА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ В ПРАЗІ
Vysoká škola ekonomická (VŠE)
Прага
Чеський технічний університет
ЧЕСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
České vysoké učení technické v Praze (ČVUT)
Прага
2014-2022
Авторські права захищено.