<span style="font-weight: bold; text-decoration: underline;">Річний курс чеської мови в Усті-над-Лабем</span>
Річний курс чеської мови в Усті-над-Лабем
Усті-над-Лабем і курс чеської мови при UJEP
Підготовчий курс для вступу
Курсы чешского в Усти-над-Лабем

Обработка видео...

ПРОГРАМА ПІДГОТОВЧОГО КУРСУ
ЕТАП 1. Чеська мова
ЕТАП 2. Підготовка до іспитів
Онлайн заняття з дому
Що ще входить у вартість послуг?
Річний курс чеської мови в Усті-над-Лабем
Початок курсу: 12 вересня 2022 року
Тривалість курсу: 12 місяців
Кількість годин: 720 год
Локація: Усті-над-Лабем

Ціна: 3600€
ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

Лєнка рейманова прушова
Лєнка рейманова прушова
В педагогіці більше 20 років, з них 3 останні роки працює в ОСА. Навчає іноземних студентів чеської мови та економічної термінології. Одночасно очолювала освітню організацію з розвитку особистісного зростання (управління, лідерство, комунікація).Lenka Rejmanová Průšová – перфекціоніст. За її словами, її ж головна слабкість і сила — це бажання допомагати іншим. Для своїх студентів вона не просто вчитель, а старший наставник і авторитетний друг, який у скрутні моменти допоможе впоратися з розчаруванням, самотністю, неготовністю до самостійного життя або дефіцитом відповідальності.
мартіна чемусова
мартіна чемусова
Martina Čemusová – член Асоціації викладачів чеської мови для іноземців. Працює в ОСА з 2017 року і за цей час зарекомендувала себе як гарного тренера та наставника, який вміє замотивувати студентів на нові знання.Закінчила VŠE, додатково пройшла спеціалізовані освітні курси для вчителів чеської мови в Інтеграційному центрі. Мартіна завжди вивчає нові методи викладання та регулярно підвищує свою кваліфікацію на семінарах. Педагогіку можна назвати не лише її роботою, але й хобі. Вчитися у таких професіоналів одне задоволення.
бланка бендова
бланка бендова
Blanka Bendová – професійний освітянин. Третій рік працює учителем чеської мови у мовній школі ОСА. За знаком зодіаку Лев, а це означає - лідер зграї. Любить гори, сонце, мир та розслаблених людей. Робота зі студентами приносить їй багато нових знань та допомагає зберігати оптимістичний погляд на життя. Улюблена книга "Сатурнін" - це гумористичний роман Зденека Йіроткі. Девіз: «Ми навчаємось лише навчаючи когось іншого». Пані Бланка дуже класний та чуйний учитель, за що її дуже цінують студенти та куратори!

РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

  • Перший семестр – з вересня до грудня. Перед початком навчання всі студенти проходять розподільне тестування та потрапляють до груп свого мовного рівня. Потім, поки ми готуємо документи до нострифікації, студенти занурюються в чеську граматику та діакритику. У першому півріччі у розкладі з'являються заняття з блоків, де студентів уже готують до вступних іспитів з обраної спеціальності.
  • Другий семестр – із січня до травня. У цей час студенти готуються до складання нострифікаційних іспитів. Лютий – березень – час подання заяв до вузів. Але перед цим ми допомагаємо студентам визначитися з вибором університету в рамках презентацій та днів відкритих дверей у вузах. Наприкінці травня – підсумкове державне мовне тестування. У червні – вступні іспити. Заняття в центрі Association проходять у дві зміни, тому студенти, звичайно, мають достатньо вільного часу. Ми насичуємо його максимально: Організовуємо мовні клуби у школі; Дивимося чеське кіно; Відзначаємо місцеві свята за всіма традиціями; Разом займаємось спортом; Влаштовуємо розважальні квести у Празі; Виїжджаємо на екскурсії до чеських замків або європейських країн; З листопада по лютий відвідуємо дні відкритих дверей у вишах.

ВАШ ПЛАН ДІЙ

1. ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ
2. ПІДПИСАННЯ УГОДИ
3. ОПЛАТА ПОСЛУГ
4. ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
5. ОФОРМЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ
Учеба в Чехии на языковых курсах. Отзывы студентов/ 2019

Обработка видео...

Куди можна вступити по завершенню курсу підготовки на гуманітарні спеціальності?
Чеський сільськогосподарський університет
Česká zemědělská univerzita (ČZU)
Прага
Університет Яна Євангеліста Пуркіне
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně (UJEP)
Усті-над-Лабем
Карлів університет
Университет Градец-Кралове
Univerzita Hradec Králové (UHK)
Градець-Кралове
2014-2022
Авторські права захищено.