"Nawet najdalsza podróż zaczyna się od jednego kroku"
ЗРОБІТЬ ЦЕЙ КРОК З НАМИ. ЗАПИШІТЬСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ.

курси польської мови у хмельницькому 

 
польська мова для навчання у навчальних закладах польщі  
польська мова для навчання у навчальних закладах польщі  
Заняття розраховані для вступників в університет, ліцей, або технікум Польщі. Курси ведуть дипломовані філологи-полоністи. По закінченню проводиться іспит і можна отримати СЕРТИФІКАТ відповідного рівня
від 110 грн/зан 
індивідуальна підготовка на карту поляка 
індивідуальна підготовка на карту поляка 
Викладачі, що самостійно пройшли шлях по отриманню Карти поляка, розкажуть, що таке Карта Поляка, допоможуть Вам якісно підготуватись до співбесіди з Консулом і познайомлять з історією Польщі, її культурою та традиціями
 300 грн/зан 
мова для роботи або туристичних подорожей 
мова для роботи або туристичних подорожей 
Лише за декілька місяців нашого інтенсивного курсу, ви зможете легко розуміти, читати та вільно розмовляти польською мовою без словника та перекладача, що дозволить вам впевненіше себе почувати в Польщі 
 300 грн/зан 
ПОЛЬСЬКА ОНЛАЙН -  ІНДИВІДУАЛЬНО І В ГРУПАХ   
ПОЛЬСЬКА ОНЛАЙН -  ІНДИВІДУАЛЬНО І В ГРУПАХ   
Комплексні уроки з польської мови, що включають в себе аудіо-, відеоуроки та онлайн заняття з викладачем по Skype, Zoom, Google meet, або ін. Групові заняття оплачуються по вартості групових офлайн занять.
 300 грн/зан 
Сертифікат з польської
Отримай свій Сертифікат із зазначеним рівнем володіння польською мовою, здавши сертифікаційний іспит, який приймає комісія з Польщі.
Освітній простір "BeFirst" пропонує курси польської мови у Хмельницькому.
Групові та індивідуальні заняття проводяться онлайн, або офлайн у нашому офісі за адресою: м. Хмельницький, Бульвар Свободи, 14/1.
Нашими викладачами розроблено декілька програм: для навчання та для Карти Поляка. а також для тих, хто планує їхати на роботу до Польщі, на ПМЖ, або ж просто для туристичних подорожей.
Наш центр по напрямку "Курси польської Хмельницький" підбере вам викладача для закриття вашого конкретного питання, оскільки маємо в пропозиції трьох висококласних вчителів польської мови.
Всі вони мають вищу філологічну освіту та багаторічний досвід роботи, як з групами так і індивідуально.
Телефонуй (093)0376192, або (097)2370650 і мерщій записуйся на заняття з польської мови у Хмельницькому, або записуй свою дитину на курси польської у Хмельницьку від "BeFirst".
2014-2022
Авторські права захищено.