"Nawet najdalsza podróż zaczyna się od jednego kroku"
ЗРОБІТЬ ЦЕЙ КРОК З НАМИ. ЗАПИШІТЬСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ.

курси польської мови в тернополі

 
польська мова для навчання у навчальних закладах польщі  
польська мова для навчання у навчальних закладах польщі  
Заняття розраховані для вступників в університет, ліцей, або технікум Польщі. Курси ведуть дипломовані філологи-полоністи. По закінченню проводиться іспит і можна отримати СЕРТИФІКАТ відповідного рівня
150 грн/зан 
індивідуальна підготовка на карту поляка 
індивідуальна підготовка на карту поляка 
Викладачі, що самостійно пройшли шлях по отриманню Карти поляка, розкажуть, що таке Карта Поляка, допоможуть Вам якісно підготуватись до співбесіди з Консулом і познайомлять з історією Польщі, її культурою та традиціями
 300 грн/зан 
мова для роботи або туристичних подорожей 
мова для роботи або туристичних подорожей 
Лише за декілька місяців нашого інтенсивного курсу, ви зможете легко розуміти, читати та вільно розмовляти польською мовою без словника та перекладача, що дозволить вам впевненіше себе почувати в Польщі 
 300 грн/зан 
ПОЛЬСЬКА ОНЛАЙН -  ІНДИВІДУАЛЬНО І В ГРУПАХ   
ПОЛЬСЬКА ОНЛАЙН -  ІНДИВІДУАЛЬНО І В ГРУПАХ   
Комплексні уроки з польської мови, що включають в себе аудіо-, відеоуроки та онлайн заняття з викладачем по Skype, Zoom, Google meet, або ін. Групові заняття оплачуються по вартості групових офлайн занять.
 300 грн/зан 
Сертифікат з польської
Отримай свій Сертифікат із зазначеним рівнем володіння польською мовою, здавши сертифікаційний іспит, який приймає комісія з Польщі.
Освітній простір "BeFirst" пропонує курси польської мови в Тернополі.
Групові та індивідуальні заняття проводяться онлайн.
Нашими викладачами розроблено декілька програм: для навчання та для Карти Поляка. а також для тих, хто планує їхати на роботу до Польщі, на ПМЖ, або ж просто для туристичних подорожей.
Наш центр по напрямку "Курси польської Тернопіль" підбере вам викладача для закриття вашого конкретного питання, оскільки маємо в пропозиції висококласних вчителів польської мови.
Пані Вікторія має Карту Поляка, а також Сертифікат Варшавського університету з рівнем С2, тому зможе підготувати своїх учнів до максимального рівня, а також підготувати до здачі міжнародних іспитів, до співбесіди з консулом РП, а також до іспиту державної екзаменаційної комісії. Має великий досвід роботи зі студентами різної вікової групи.
Пан Максим теж має Карту Поляка, а отже і може допомогти з підготовкою до проходження співбесіди на Карту Поляка, а також закінчив Теологічний факультет Католицького університету ім. Іоанна Павла ІІ в Любліні. На уроках своїм студентам розказує багато цікавого з історії та релігії, а також поділиться цікавинками студентського життя.
Пані Марина має диплом магістра викладача польської мови, декілька Сертифікатів від школи "GLOSSA", за підручниками якої ("Krok po kroku") навчаються наші студенти, а також учні інших шкіл. А ще вона має багаторічний досвід роботи з дітками та майбутніми студентами, багато її колишніх учнів вже стали студентами польських університетів та шкіл, або вже й закінчили їх.
Пані Марія - козирна карта освітнього центру 'BeFirst", оскільки, являючись носієм польської мови, вільно володіє українською мовою, тому може лекго пояснити незрозумілу іноземцю мову та правила, але гарно проявити справжню польську вимову в кожного свого учня. Має 20-річний досвід роботи у викладацькій діяльності, тому знає точно, як навчити кожного студента з будь-якими початковими здібностями.
Телефонуй (093)0939141, або (068)5836920 і мерщій записуйся на заняття з польської мови в Тернополі, або записуй свою дитину на курси польської в Тернополі від "BeFirst".
2014-2022
Авторські права захищено.