РІЧНИЙ ПІДГОТОВЧИЙ КУРС ЧЕСЬКОЇ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВ
ВСТУП У ПРИВАТНІ УНІВЕРСИТЕТИ ЧЕХІЇ
Приватна освіта в Чехії
Що потрібно для вступу до приватних чеських вузів
Підготовчий курс для вступу у приватні ВНЗ Чехії
Образовательный центр Association | Высшее образование в Чехии для иностранцев

Обработка видео...

ПРОГРАМА ПІДГОТОВЧОГО КУРСУ
Чеська мова для вступників до приватних вузів (в режимі “інтенсив” з носієм мови у Празі) - 320 год
Онлайн заняття з дому
Що ще входить у вартість послуг?
Підготовчий курс для в ступу в приватні ВНЗ Чехії
Початок курсу: 12 липня 2022 року
Тривалість курсу: 3 місяці
Кількість годин: 320 год
Локація: Прага

Ціна: 2850€
ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

МІЛЕНА ПРШИКРИЛОВА
МІЛЕНА ПРШИКРИЛОВА
PhDr. Milena Prikrylová закінчила Філософський факультет Карлового Університету за спеціальністю російської та болгарської мови для вчителів мовних шкіл. Педагогічний стаж – 30 років. Протягом 12 років була доцентом кафедри слов'янознавства у Карловому Університеті, де навчала іноземців болгарській, македонській, старослов'янській мовам. Потім 13 років працювала іноземним викладачем чеської мови в Університеті Скоп'є в Македонії. Три роки працює зі студентами ОЦА. Іноді займається перекладами з македонської та болгарської. 
лібор кожушнік
лібор кожушнік
Mgr. Libor Kožušník – закінчив магістратуру на Факультеті релігієзнавства та педагогіки Карлового університету в Празі. Лібор викладає чеську мову майже 15 років. Як лектор, методист і співавтор навчальних матеріалів він співпрацював з багатьма освітніми установами та некомерційними організаціями. Він також викладав чеську мову в Україні. У 2017-2019 роках модерував успішний онлайн-відеокурс «Чеська з чехом». Вільний час Лібор присвячує подорожам та музиці. Він грає та співає одразу у двох музичних гуртах «Pohřební kapela» та «Beseda».
алєш місарж
алєш місарж
Aleš Misař вивчав літературну культуру в Пардубицькому університеті та германістику в Усті-над-Лабем. Живе в Німбурку - це за 50 км на схід від Праги біля річки. Працює в ОЦА «навпроти собору» з 2016 року. Приблизно так Альош представляється всім студентам на першому вступному уроці. Робота зі студентами дає йому можливість не лише передати свої знання чеської мови, а й разом відкрити її багатство, яке, мабуть, нескінченне. Хобі Альоша - вірші та їх декламація, які він обов'язково включає у свої уроки.

РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

  • Перший семестр – з липня, або з вересня до грудня. Перед початком навчання всі студенти проходять розподільне тестування та потрапляють до груп свого мовного рівня. Потім, поки ми готуємо документи до нострифікації, студенти занурюються в чеську граматику та діакритику. У першому півріччі у розкладі з'являються заняття з блоків, де студентів уже готують до вступних іспитів з обраної спеціальності.
  • Другий семестр – із січня до травня. У цей час студенти готуються до складання нострифікаційних іспитів. Лютий – березень – час подання заяв до вузів. Але перед цим ми допомагаємо студентам визначитися з вибором університету в рамках презентацій та днів відкритих дверей у вузах. Наприкінці травня – підсумкове державне мовне тестування. У червні – вступні іспити. Заняття в центрі Association проходять у дві зміни, тому студенти, звичайно, мають достатньо вільного часу. Ми насичуємо його максимально: Організовуємо мовні клуби у школі; Дивимося чеське кіно; Відзначаємо місцеві свята за всіма традиціями; Разом займаємось спортом; Влаштовуємо розважальні квести у Празі; Виїжджаємо на екскурсії до чеських замків або європейських країн; З листопада по лютий відвідуємо дні відкритих дверей у вишах.

ВАШ ПЛАН ДІЙ

1. ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ
2. ПІДПИСАННЯ УГОДИ
3. ОПЛАТА ПОСЛУГ
4. ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
5. ОФОРМЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ
Курсы чешского в Чехии, отзывы студентов

Обработка видео...

Куди можна вступити по завершенню курсу подготовки до вступу в приватні університети?
Карлов університет
УНІВЕРСИТЕТ ФІНАНСІВ ТА УПРАВЛІІННЯ
Vysoká škola finanční a správní (VŠFS)
Прага
Вища школа економіки в Празі
Університет Шкода Авто
ŠKODA AUTO Vysoká škola (SAVS)
Млада Болеслав
Чеський технічний університет
Університет Яна Амоса Коменського
Univerzita Jana Amose Komenského (UJAK)
Прага
2014-2022
Авторські права захищено.