РІЧНИЙ ПІДГОТОВЧИЙ КУРС ЧЕСЬКОЇ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВ
Універсальний річний підготовчий курс з чеської мови
Бакалаврат і Магістратура в Чехії
Що потрібно для вступу на бакалаврат та магістратуру до чеських вузів
Підготовчий курс для на бакалаврат та магістратуру ВНЗ Чехії
Образовательный центр Association | Высшее образование в Чехии для иностранцев

Обработка видео...

ПРОГРАМА ПІДГОТОВЧОГО КУРСУ
Чеська мова на рівень В2 - 1000 год
Англійська мова - 100 год
Онлайн заняття з дому
Що ще входить у вартість послуг?
Річний універсальний підготовчий курс для вступу до ВНЗ Чехії
Початок курсу: 12 вересня 2022 року
Тривалість курсу: 12 місяців
Кількість годин: 1100 год
Локація: Прага

Ціна: 4999€
ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

вацлава гайкова
вацлава гайкова
Mgr. Václava Hájková закінчила Педагогічний факультет у місті Пльзень. Понад 20 років викладає чеську мову для іноземців різного віку і вже 3 роки працює в ОЦА. Вацлава щаслива, коли її сором'язливі учні стають упевненими користувачами чеської мови. Рада стежити за їх прогресом, допомагати в інтеграції та подорожувати з ними, щоб студенти могли вивчати життя в Чеській Республіці не лише сидячи за партами. Хобі: читання, театр, хороші фільми, подорожі, походи та кулінарія.
Мартін бюргер
Мартін бюргер
Martin Bürger народився на Шумаві – це мальовничий гірський регіон на Півдні Чехії, що межує з Німеччиною та Австрією. За освітою – історик, закінчив Філософський факультет Карлового університету в Празі. Крім чеської мови, викладає англійську та німецьку. Любить працювати з іноземними студентами, долучатися до їхньої культури та менталітету, а ще допомагати здійснюватися їхнім мріям за рахунок своїх професійних знань. У вільний час редагує та публікує книги про історію Шумави. Любить природу, гори, історію, літературу, якісні фільми та музику.
алєш місарж
алєш місарж
Aleš Misař вивчав літературну культуру в Пардубицькому університеті та германістику в Усті-над-Лабем. Живе в Німбурку - це за 50 км на схід від Праги біля річки. Працює в ОЦА «навпроти собору» з 2016 року. Приблизно так Альош представляється всім студентам на першому вступному уроці. Робота зі студентами дає йому можливість не лише передати свої знання чеської мови, а й разом відкрити її багатство, яке, мабуть, нескінченне. Хобі Альоша - вірші та їх декламація, які він обов'язково включає у свої уроки.

РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

  • Перший семестр – з вересня до грудня. Перед початком навчання всі студенти проходять розподільне тестування та потрапляють до груп свого мовного рівня. Потім, поки ми готуємо документи до нострифікації, студенти занурюються в чеську граматику та діакритику. У першому півріччі у розкладі з'являються заняття з блоків, де студентів уже готують до вступних іспитів з обраної спеціальності.
  • Другий семестр – із січня до травня. У цей час студенти готуються до складання нострифікаційних іспитів. Лютий – березень – час подання заяв до вузів. Але перед цим ми допомагаємо студентам визначитися з вибором університету в рамках презентацій та днів відкритих дверей у вузах. Наприкінці травня – підсумкове державне мовне тестування. У червні – вступні іспити. Заняття в центрі Association проходять у дві зміни, тому студенти, звичайно, мають достатньо вільного часу. Ми насичуємо його максимально: Організовуємо мовні клуби у школі; Дивимося чеське кіно; Відзначаємо місцеві свята за всіма традиціями; Разом займаємось спортом; Влаштовуємо розважальні квести у Празі; Виїжджаємо на екскурсії до чеських замків або європейських країн; З листопада по лютий відвідуємо дні відкритих дверей у вишах.

ВАШ ПЛАН ДІЙ

1. ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ
2. ПІДПИСАННЯ УГОДИ
3. ОПЛАТА ПОСЛУГ
4. ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
5. ОФОРМЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ
Курсы чешского в Чехии, отзывы студентов

Обработка видео...

Куди можна вступити по завершенню курсу подготовки до вступу в приватні університети?
Вища школа економіки в Празі
Сілезький університет в Опаві
Slezské univerzity v Opavě (SU)
Опава
Чеський технічний університет
Університет Менделя в Брно
Mendelova univerzita v Brně (MENDELU)
Брно
Чеський технічний університет
Університет Пардубіце
Univerzita Pardubice (UPCE)
Пардубіце
Карлов університет
Університет Яна Євангеліста Пуркіне
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně (UJEP)
Усті-над-Лабем
Чеський технічний університет
Західночеський університет
Zapadočeská univerzita v Plzni (ZČU)
Пльзень
2014-2022
Авторські права захищено.